Manželské večery

projekt je již ukončen

Série osmi setkání v sále Komunitního centra v Židlochovicích, které začínají večeří ve dvou při svíčkách a při které se budete cítit jako na rande. Následuje přednáška na jedno z témat kurzu. Jádrem večera je diskuze pouze vás dvou, příjemná hudba Vám zajistí soukromí.


Kurz vznikl v Anglii, dnes se již koná ve 120. zemích na světě a je určen pro každý pár v dlouhodobém vztahu. Při Manželských večerech nemusíte nic z vašeho vztahu veřejně sdílet. Pokud se přihlásíte, počítáme s vaší účastí po celou dobu trvání kurzu. Ať již se cítíte v partnerském vztahu harmonicky, nebo byste rádi některé věci změnili, je vždy příjemné udělat si na sebe vzájemně čas...


Přihlášky:

Přihlaste se co nejdříve, kapacita kurzu je 12 párů. Přihlášky posílejte na e-mail tomas.klasterecky@zidlochovice.cz, nebo telefonicky na tel. 737 764 112. Počítáme s tím, že absolvujete všech osm večerů (v odůvodněných případech se samozřejmě lze omluvit). Večery a jejich témata na sebe navazují, nejpozdější možné vstoupení do kurzu je tak při druhém večeru.


Cena:

Cena za jeden večer pro celý pár je 650 Kč. V této ceně je obsluha, večeře, zákusek a káva. Účastníci nehradí lektorné, pronájem prostor, hlídání dětí, ani tematické brožury manželských večerů. Případné další občerstvení si můžete objednat na vlastní náklady. Platíte vždy daný večer přímo obsluze cateringu. Kurz vás tak celkově bude stát 4 450 Kč (poslední večer neplatíte catering, každý z párů donese malé občerstvení).


Večeře:

Servis večeře zajistí profesionální catering. Cca týden před prvním večerem dostanete nabídku jídel, ze které si vyberete. Dále si pak budete vybírat na daném večeru z nabídky vždy jídlo na večer příští.


Hlídání dětí:

Pokud nemáte na večer hlídání pro děti, můžete je vzít s sebou. V každém termínu Manželských večerů budou k dispozici "hlídači" kteří s Vašimi dětmi budou po celou dobu v herně Komunitního centra (budova bezprostředně sousedící se sálem, kde se budete nacházet vy). Hlídání dětí je zdarma, je však potřeba domluvit jej předem.


Termíny a témata večerů:

10. 10. Vybudovat pevné základy

17. 10. Umění komunikace

24. 10. Řešení konfliktů

7. 11. Síla odpuštění

21. 11. Rodiče a rodiče partnera

28. 11. Dobrý sex

5. 12. Láska v akci

12. 12. Párty manželských večerů