ZAČÍNÁME

03.11.2021

S radostí oznamujeme, že se nám konečně podařilo dát dohromady vše potřebné a můžeme spustit provoz koordinace dobrovolníků.

Více informací najdete v článku.

KOORDINACE DOBROVOLNÍKŮ

obzvláště v dnešní době budeme potřebovat myslet na druhé a být nápomocni našim blízkým, známým, ale i těm, které třeba vůbec neznáme. 

Jako dobrovolník získáte nejen radost z úsměvu ostatních, ale také trpělivost, zkušenost a nadhled.  

V Komunitním centru vám pomůžeme vybrat pro Vás vhodnou aktivitu, aby Vám vyhovovala časově a zároveň Vás co nejvíce naplňovala - ať už budete chtít strávit čas se seniory, klienty Denního stacionáře, či sami se sebou v přírodě. 

POZNEJTE SAMI SEBE

Poznejte nové obzory, ale i své hranice

S dobrovolnictvím je spjato mnoho (nejen) duševních benefitů, ale také strastí, se kterými se můžete setkat i Vy. Dbáme proto, aby dobrovolníci nepřeceňovali své síly v počátečním nadšení a našli svůj přirozený balanc, aniž by se přetěžovali. 

Dobrovolnictví by mělo přinášet radost druhým, ale i Vám.

Dobrovolníci, kteří se tak rozhodnou docházet pravidelně, tak projdou počátečním školením, kde si osvojí základy svého poslání a vyzkouší možnosti a rozsah aktivit. U školení to ovšem neskončí - Komunitní centrum tu bude pro Vás po celou dobu. Můžete se na nás obrátit v případě jakéhokoli problému, nebo třeba i pokud se Vaše časové možnosti změní, či aktivita neodpovídá tomu, co jste si představovali.