Aktivity v Komunitním centru 

Na veškeré aktivity v Komunitním centru je nutné se předem telefonicky objednat.

Cvičení pro seniory | cvičení je zaměřeno pro seniory, kteří mají zájem scházet se se svými vrstevníky a udržovat se v kondici. Našim cílem je nejen podpora pohybu starších osob, ale i sociální kontakt. Cvičení vychází z kombinace protahovacích a posilovacích cviků.

Cvičíme pravidelně každý pátek od 9:00 do 10:00 hodin. Lekce: 50,-Kč/hod.


Doučování | doučíme to, co právě potřebujete. Pomůžeme dětem s domácími úkoly. Naším cílem je zprostředkovat radost z učení a pomoci dětem zlepšit jejich prospěch.

Doučování je určeno pro děti od 1.- 5. třídy včetně dětí se specifickými poruchami učení.

Kdykoliv po telefonické domluvě.


Hlídání dětí | nabídka je založena především na hlídání dětí rodičům, kteří nemají kam umístit dítě v době, kdy si potřebují vyřídit neodkladné záležitosti (úřady, soudy, lékaři apod.). Zaměstnanci Komunitního centra vám rádi pomohou. V Komunitním centru mají děti k dispozici hrací koutek, výtvarné potřeby, stolní hry. 

Služba je zajištěna po tel. domluvě předem pro děti od 3 let. Pondělí a čtvrtek od 8:30 do 11:00 hodin, popřípadě dle dohody.

Ing. Mgr. Zuzana Čukanová, tel.: 737 707 199 

email: zuzana.cukanova@zidlochovice.cz


Na veškeré aktivity v Komunitním centru je nutné se předem telefonicky objednat.

Pastelka Všechny tvořivé děti zveme do našeho  kurzu Pastelka. Budeme zde kreslit, malovat, modelovat, ale podíváme se také společně na zub i jiným výtvarným technikám. Děti budou potřebovat pouze výtvarné pomůcky podle tématu na daný týden.

Kroužek je určen pro děti od 3 do 15 let. Středa od 10:00 do 12:00 hodin.


Veselý háček | v kurzu se seznámíte s jednoduchou a přitom velmi moderní technikou háčkování. Kurz je určený jak pro začátečníky, kteří se naučí základní háčkovací techniku krok za krokem, tak i pro pokročilé, kteří se chtějí zdokonalit nebo seznámit s novým pojetím háčkování.

Kurz je určen pro děti od 10 let až po seniory. Čtvrtek od 14:30 do 16:30 hodin.


Zpívánky pro celou rodinu | kroužek je zaměřen na hudební a pohybové činnosti, lidové písně a tanečky. Ve Zpívánkách budeme rozvíjet smysl pro rytmus, pohyb na danou hudbu. Naučíme se nejen lidovým písním, ale i správnému dýchání.

Kroužek je určen pro děti od 5 let do 11 let. Středa od 15:00 do 16:00 hodin.